Darmowe korepetycje dla gości z Ukrainy

 

 

 

Szanowni Państwo,

Na prośbę serwisu do korepetycji on-line Tutors.live, zamieszczamy poniższe ogłoszenie.

 

Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców - czyli inicjatywa stwarzająca możliwość korzystania z darmowych, korepetycji on-line między innymi języka polskiego w czasie letnich miesięcy.

 

Akcja opiera się na bezpłatnym udostępnieniu serwisu do korepetycji on-line Tutors.live osobom chcącym prowadzić korepetycje pro bono. Platforma stwarza możliwość udzielania korepetycji indywidualnych lub grupowych. Mogą to być korepetycje z języka polskiego lub innych przedmiotów skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych z Ukrainy. 

 

Osoby potrzebujące wsparcia w nauce nie zapłacą ani złotówki. Wystarczy, że się zarejestrują i zarezerwują bezpłatną lekcję w wybranym terminie.

 

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udzielaniem korepetycji pro bono do rejestracji jako korepetytorzy w Tutors.live i do publikacji ogłoszeń wraz z dostępnymi godzinami takich lekcji.

 

Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie:

tutors.live/pl/wakacyjne-korepetycje-dla-ukrainy

 

Wersja serwisu Tutors.live w języku ukraińskim jest  aktualnie w przygotowaniu. W międzyczasie w celu przetłumaczenia platformy na język ukraiński dobrze sprawdza się np. translator Google.

 

Z góry dziękujemy za pomoc.

 

Materiały graficzne dotyczące tej akcji:

 

drive.google.com/drive/folders/1grykhauYBfECNf_lLEd1O4w1YY18JOWA

 

 

© Przedszkole Nr 89 im. J. Tuwima we Wrocławiu | Oświadczenie